FAQ

Poniżej znajduje się lista najczęściej zadawanych pytań dotyczących produktu leczniczego Inventum. Jeśli nie znaleźliby Państwo odpowiedzi na swoje pytanie, prosimy o kontakt mailowy, a na pewno udzielimy wyczerpującej informacji.

Co zawiera tabletka Inventum?

Inventum – każda tabletka zawiera 25 mg syldenafilu (Sildenafilum), który jest substancją czynną leku. To dobrze znana substancja na całym świecie, dotychczas dostępna tylko na receptę. Polska jest drugim krajem na świecie, który zaraz po Nowej Zelandii wprowadził syldenafil jako lek OTC – bez recepty.

Co zawiera opakowanie leku Inventum?

Opakowanie Inventum zawiera dwie tabletki do rozgryzania i żucia, a także ulotkę dla pacjenta, której ważnym elementem jest Test diagnostyczny, który pozwoli pacjentowi upewnić się czy ten lek jest przeznaczony dla niego.

Jak długo działa lek Inventum?

Działanie Inventum utrzymuje się nawet do 5 godzin. Jednak należy pamiętać że substancja czynna zawarta w Inventum – syldenafil pomaga osiągnąć erekcję pod pełną kontrolą. Do jej osiągnięcia potrzebne jest pobudzenie i stymulacja seksualna, więc nie ma mowy o wstydliwym wzwodzie, w momencie kiedy tego nie chcemy.

Czy mój wzwód będzie trwał aż 5 godzin?

Nie, substancja syldenafil działa tylko i wyłącznie kiedy organizm zaczyna odczuwać podniecenie i stymulację. Nie ma zatem obaw, że przez najbliższych 5 godzin erekcja będzie się utrzymywać. Działanie syldenafilu może natomiast wspomóc osiągnięcie wzwodu przez 4 do 5 godzin od przyjęcia leku.

Gdzie można kupić lek Inventum?

Lek Inventum jest dostępny wyłącznie w aptekach.

Czy Inventum jest na receptę?

Inventum to lek OTC, który jest dostępny bez recepty.

Jak przyjmuje się lek Inventum?

Tabletka Inventum ma postać niepowlekanej trójkątnej tabletki do rozgryzania i żucia, która nie wymaga popijania. To pozwala szybko i dyskretnie zażyć tabletkę, ponadto ma przyjemny miętowy smak. Zalecana dawka to jedna tabletka, nie częściej niż raz na dobę.

Czy Inventum mogą stosować również kobiety?

Produkt leczniczy nie jest wskazany do stosowania u kobiet.

Czy przed zastosowaniem leku Inventum muszę wypełnić Test zawarty w ulotce?

Przed zastosowaniem leku Inventum pacjent powinien skorzystać z Testu do samodzielnej diagnostyki dołączonego do ulotki w celu oceny, czy stan zdrowia pozwala mu na samodzielne stosowanie produktu leczniczego i czy jest ono właściwe.

Jak często należy stosować Inventum?

Nie zaleca się stosowania produktu leczniczego częściej niż raz na dobę. Ponadto tabletkę należy zażyć doraźnie, bezpośrednio przed planowanym stosunkiem.

Czy lek Inventum ma wpływ na płodność mężczyzny?

Po podaniu jednorazowej doustnej dawki 100 mg syldenafilu, u zdrowych ochotników nie stwierdzono zmian w ruchliwości i morfologii plemników.

Od jakiego wieku można stosować Inventum?

Lek jest przeznaczony dla mężczyzn z zaburzeniami erekcji, którzy skończyli 18 lat.

Nie zwlekaj, przeprowadź test!
Sprawdź, czy produkt jest dla Ciebie.
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką Prywatności.